• mahmutkaplan@yandex.com
  • 0 ( 542 ) 808 7 808
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
63 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayşegül Tanrıkulu
  • ADRES: Merkez Mh. Gençosman Cd. No/11-E Güngören - İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 702 0220
  • FAX: 0 (212) 909 2110
  • GSM: 0 (532) 066 1642
  • WEB SİTESİ: https://www.laboratuvar.net/
  • E-POSTA: info@laboratuvar.net
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mh. Gençosman Cd. No/11-E Güngören - İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Laboratuvar ve test hizmeti veren EUROLAB® kendi bünyesinde ve üye laboratuvarlarıyla tüm kapsamlarda test ve analiz hizmeti vermektedir.Elektriksel Güvenlik Testleri, LVD, EMC ve IP Testleri, Tekstil Analizleri, Gıda Analizleri, Ambalaj Analizleri, Gıda Analizleri, Su Analizleri, Yem Analizleri, Endüstriyel Analizler, Çevre Analizleri, Hava Mikrobiyolojisi Analizleri, Ortam Gaz Analizleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Analizleri Laboratuvarımızda Endüstriyel Testler, Kozmetik Testleri, Tekstil Testleri, Elektriksel Testler gibi bir çok hizmet verilmekte olup kuruluşlara bağımsız denetim ve belgelendirme hizmetleri vermektedir.

Firmamızda test ve analiz katalogları güncel tutulmakta, örnek toplama süreçleri, örnek kabul süreçleri, test, ölçüm ve analiz süreçleri, sonuçların raporlanması süreçleri, kısaca faaliyet alanlarımızı ilgilendiren bütün süreçler dokümante edilmiştir ve yönetici ve çalışanlarımız bu süreçlere uygun hareket etmektedir. EuroLab olarak firmamız, TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardı uyarınca, ÖSAS Akreditasyon Servisi Avusturya’dan akredite olmuştur ve bütün test, ölçüm ve analiz hizmetlerini bu standart esaslarına uygun vermektedir. Firmamız EuroLab, rakipleri ile mücadelesinde önde olmak bakımından güçlü bir teknolojik altyapıya ve deneyimli ve eğitimli bir yönetici ve çalışan kadrosuna sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu dinamik yapısı ile kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız EuroLab, uluslararası alanda kabul görmüş olan İyi Laboratuvar Uygulamaları esaslarına uygun faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda test verilerinin kalitesi ve güvenilirliği güvence altındadır. İnsan sağlığı ve çevrenin korunması birinci hedefimizdir. Test tekrarları önlendiği için çalışmalarda zaman, maliyet ve kaynak tasarrufu sağlanmaktadır. İyi Laboratuvar Uygulamaları özellikle, güvenlik çalışmalarında, tarımsal pestisitlerin geliştirilmesinde, toksik kimyasalların üretilmesinde, gıda katkı maddeleri geliştirilmesinde, biyosidallerin geliştirilmesinde, kozmetik ürünlerin geliştirilmesinde ve patlayıcı özellikteki maddelerin testlerinde büyük önem taşımaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR