• mahmutkaplan@yandex.com
  • 0 ( 542 ) 808 7 808

HABER DETAYI

9 Ekim 2017 23:13

Herbalife Nasıl Üye Olunur ?

Herbalife Nasıl Üye Olunur ?
NASIL ÜYE OLUNUR?

Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Üyeler, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife’tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Üye olmanız gerekmektedir.

Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapma0nız gereken bir Herbalife Üyesinden Herbalife Üye Paketi’ni bir satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi’nde size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Herbalife Üyesinin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!

Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Herbalife Üye Hizmetleri Departmanı
Telefon: 0216 542 75 80
Faks: 0216 330 25 87

Yasal Uyarı – İş fırsatları hakkında düşünürken veya bunlar arasında karşılaştırma yaparken, bir tanıtımcı veya üyenin sizi, insanları üye yapma karşılığında maddi kazanç elde edileceğini vaat ederek kendisine bir ödeme yapmaya ikna etmeye çalışmasının kanuna aykırı bir hareket olduğunu bilmenizi isteriz. Yüksek kazançlara kolayca ulaşılabileceği yönündeki iddiaların sizi yanıltmasına kesinlikle izin vermeyin.

Firma Bilgileri

En Formunda Aktif Yaşam Merkezi
0 (505) 980 8181 Firmaya Git

HABERE YAPILAN YORUMLAR